Komíny

FURANFLEX ®

Komínová vložka FuranFlex ® reprezentuje kvalitatívnu zmenu v praktických rekonštrukciách komína. Namiesto kovu, cementu alebo keramiky sa k vyvložkovaniu používa mäkká hadica z umelej živice, zosilnená sklenými vláknami. Vzniknutý kompozit so štruktúrou a vlastnosťami sa podobá na sklený laminát. Vložka FURANFLEX ® je vhodná nielen pre štandardné opravy existujúcich jednovrstvových komínových prieduchov, ale aj tam, kde je nie možné použiť kruhové komínové vložky. Metóda vložkovania pomocou vložky FURANFLEX ® pochádza z Maďarska a v posledných 10 rokoch túto technológiu výrobca úspešne exportoval do viac ako 20 krajín Európy.

Komínové vložky FuranFlex ® sú vďaka vlastnostiam a technickým parametrom vhodné pre rekonštrukcie existujúcich jednovrstvových komínových prieduchov a všade tam, kde je potrebné zachovať prierez komínového prieduchu. Rovnako sú s úspechom aplikované v prípadoch, keď nie je možné odstrániť existujúce vložky. Vykoná sa iba prevložkovanie.

Kompozitné vložky FuranFlex ® sú dodávané v týchto prevedeniach:

✔ FuranFlex RWV ® pre odvod suchých spalín/ max. teplota 450 °C / od spotrebičov tuhých palív (drevo, drevené a uhoľné brikety) 

✔ FuranFlex Classic ® pre odvod mokrých a suchých spalín /max. teplota 350°C / od plynných spotrebičov a olejového paliva

✔ FuranFlex Rain ® pre prevložkovanie dažďových zvodov vedených vnútorným priestorom výškových budov, panelových domov i iných stavieb

✔ FuranFlex Airtec ® sa osvedčil v oblasti vzduchotechniky, konkrétne pri vložkovaní vzduchových prieduchov

Nerezové komínové systémy

Nerezové komínové systémy MK môžete použiť ako na odvod spalín od plynných, tuhých a kvapalných palív. Naša produktová rada Vám ponúkne presne to, čo potrebujete pre bezpečný odvod spalín. Rekonštrukcia starého komína, pripojenie – dymovod, pristavenie trojpláštového komína, to je len zopár možností využitia nerezových komínových systémov.

  • Jednoplastové komínové systémy MKS
  • Trojplastové komínové systémy MKD
  • Vzduchovo-spalinové systémy (LAS) MKPS
  • Tlmiče hluku
  • Dymovody

Zaujala Vás ponuka našej spoločnosti?

ko-skip@ko-skip.sk

+421 903 790 702

© 2022 Created with VOJTYDesign / www.vojtydesign.sk

Nastavenia cookies

Používame cookies aby sme pre Vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky súhlasíte z ich spracovaním a budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

Súhlasím