Galéria - Bytové domy

Vložkovanie spoločných Las komínov v bytových domoch : 

Vložkovanie(rekonštrukcia)  spoločných(LAS) komínov vykonávame nerezovým  komín. systémom vhodného na kombinovanú prevádzku Turbo a kondenzačných kotlov, ktorý má zaúsťovacie T diely urobené (výrobcom)   tak aby sa nemusela staticky narušiť pôvodná   šamotová(keramická, nerezová) vložka a nedochádzalo k  vniknutiu kondenzátu vo vnútri komin. systému  z kond. kotlov do pôvodných Turbo kotlov .Je možné napojiť do neho dymovody z rôznych materiálov ( plast, nerez, hliník)   Komínový systém  v priemere DN 250 vieme vyvložkovať s maximálnym priemerom DN 225 mm . 

Aby nedochádzalo k pretláčaniu splodín medzi kond. a Turbo kotlami tak sa musí vykonať  výber nového komin. systému (vložky) a kond. kotlov sa  pomocou  výpočtu v komínovom programe  . 

Viaceré firmy vykonávajú vložkovanie komínov bez akéhokoľvek výpočtu, čím ale ohrozujú funkčnosť komínového systému a kotlov .

Nové typy kotlov majú iné parametre než pôvodné kotle, takže je nutné urobiť výpočet v komínovom programe z dôvodu zachovania funkčnosti. Bez výpočtu môže dochádzať k poruchám na samotných kotloch . 

V prípade požiadavky ak sa naraz vymenia pôvodné kotle za kondenzačné, môžeme komíny vyvložkovať aj plastovým (lacnejším)  komínovým systémom

Zaujala Vás ponuka našej spoločnosti?

ko-skip@ko-skip.sk

+421 903 790 702

© 2023 Created by VOJTYDesign / www.vojtydesign.sk

Nastavenia cookies

Používame cookies aby sme pre Vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky súhlasíte z ich spracovaním a budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

Súhlasím